Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Każdy zasługuje na piękny „sprawny” uśmiech, bez względu na wiek.
Dlatego w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień uruchomiliśmy specjalną usługę – „SPRAWNY” Uśmiech dla Seniora.
Nasza propozycja ma na celu poprawę komfortu życia osób starszych.

Implanty są to tytanowe komponenty imitujące swoim wyglądam i funkcją korzeń zęba. Stanowią one wsparcie dla prac protetycznych, poprawiają głównie funkcję ostatecznej odbudowy i wspomagają pracę narządu żucia. Implanty stomatologiczne to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów, którzy stracili jeden ząb, kilka lub borykają się z całkowitym bezzębiem.

Z badań wynika, że prawie płowa Polaków między 65 a 75 rokiem życia nie ma zębów !

Standardowa proteza często przeszkadza i jest nie praktyczna w codziennym funkcjonowaniu.  Zwłaszcza dolna proteza ma tendencje do dużej ruchomości, czyli jednym słowem – nie trzyma się!

Proponowane przez nasze Centrum Sypień implanty zapewniają stabilizacje protezy przy użyciu bardzo prostych rozwiązań nie wymagających skomplikowanych procedur oraz będące przyjazne cenowo!

Zamiast poddawać się reklamą zachęcającym do klejenia protez można rozwiązać ten problem raz na zawsze.  Mimo iż większość narzeka na protezy mocowane na klejach, seniorzy wciąż ich używają. Tymczasem warto wiedzieć że są już dostępne nowoczesne rozwiązania pozwalające na stałe przymocować protezę, bez obaw, że ta wypadnie podczas śmiania się, kichania lub lub spożywania posiłku lub nawet podczas mówienia. 

Do przymocowania takiej protezy wykorzystuje się implanty. Dzięki nim proteza może być przytwierdzona niemalże jak prawdziwe zęby.

W tej metodzie całkowicie rezygnuje się z klejów protetycznych, pacjenci nie mają problemu z higieną ponieważ sami są w stanie wyjąć tak stabilizowane protezy do mycia. Po zabiegach higienicznych proteza wraca na swoje miejsce w prosty sposób.

Rozwiązanie takie sprawia, że proteza na implantach nie powoduje bólu spowodowanego jej przemieszczaniem się podczas żucia.

Dodatkowo jej powierzchnia ze względu na utrzymanie na implantach jest najczęściej znacznie mniejsza co nie zaburza smaku potraw i poprawia tolerancje protezy.

FUNKCJONALNY uśmiech z taką protezą poprawia przede wszystkim sprawność gryzienia co jest nie bez znaczenia dla zdrowia ogólnego osoby używającej protezy.

Połykanie nie pogryzionych kęsów pokarmu zaburza ich trawienie – pacjenci mogą być nawet niedożywieni z tego powodu pomimo że wydawałoby się jedzą prawidłowo.

Niestety brak odpowiedniego gryzienia powoduje też zaburzenia gastryczne i dolegliwości żołądkowe. Lekarze pierwszego kontaktu leczą je kolejnymi  tabletkami nie zastanawiając się nad przyczyną.

Zachęcamy do zastanowienia się nad tym zagadnieniem, czy ten problem może dotyczy Ciebie lub kogoś w Twojego otoczenia?

Główne zalety protezy na implantach to:

  1. Trwałość: Implanty jako mocowanie protez to rozwiązanie na długie lata, jeśli pacjent stosuje się do zaleceń lekarza.
  2. Estetyka: Osadzone na implantach protezy wyglądają jak naturalne zęby. Nie muszą być niskie tylko dlatego żeby się trzymały.
  3. Komfort: Zastosowanie implantów pozwala uniknąć ruchomości protez całkowitych lub zupełnie z nich zrezygnować przy bardziej zaawansowanych rozwiązaniach protetycznych.
  4. Pewność: Rozwiązania protetyczne oparte na implantach są stabilne a pacjent może czuć się swobodnie w czasie jedzenia, mówienia, uśmiechu czy śpiewania.
  5. Bezpieczeństwo: Implanty są wykonane z materiału obojętnego dla organizmu, a zabieg przeprowadzony przez doświadczonego certyfikowanego implantologa, w naszej renomowanej klinice, daje efekt w postaci stabilnego funkcjonalnie i estetycznie rezultatu końcowego.
  6. Funkcjonalność: Implanty sprawiają, że wszystkie funkcje żucia są zachowane, czyli m.in. zapobiegają negatywnym skutkom braku zęba, takim jak przesunięcia i pochylenia zębów, zanik kości i zmiana kształtu twarzy.

Ciesz się jakością życia we wszystkich jego aspektach

Implanty stomatologiczne to na dzień dzisiejszy najbardziej zaawansowana terapia uzupełniającą brakujące zęby, która sprawi,  że Twój uśmiech będzie „sprawny” i piękny na lata. Z implantami dentystycznymi możesz się uśmiechać, mówić i jeść z większym komfortem i pewnością siebie. Dzięki implantom możesz cieszyć się zróżnicowaną dietą, nie musisz używać klejów protetycznych, a o „nowe zęby” dbasz tak samo jak o prawdziwe. Warto również wiedzieć, że implanty mają nieoceniony wpływ na zdrowie całego organizmu. Pełny i zdrowy uśmiech zapewnia prawidłowy proces trawienia i pomaga zachować naturalne rysy twarzy.

Co najważniejsze pełne i sprawne uzębienie to większa pewność siebie w relacjach zawodowych i osobistych.

This site uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use.

Accept Read more