Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Medical Tribune Stomatologia – artykuł Doktora Michała Sypień pt. „Minimalnie inwazyjna rehabilitacja funkcjonalna uzębienia”.

Medical Tribune to czołowe wydawnictwo medyczne współpracujące między innymi z amerykańskimi i brytyjskimi tytułami, wydawcami i instytucjami takimi jak The New England Journal of Medicine czy Mayo Clinic Proceedings.

Na łamach ostatniego wydania Medical Tribune Stomatologia ukazał się artykuł Doktora Michała Sypień  „Minimalnie inwazyjna rehabilitacja funkcjonalna uzębienia”, poruszający między innymi zagadnienia: ścierania się zębów, okluzji, erozji, abrazji oraz estetycznej odbudowy zębów. Wszystko to opisano na przykładzie konkretnego przypadku leczenia pacjenta, który zgłosił się do Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień w związku z problemami wynikającymi ze ścierania się zębów.

Artykuł jest dostępny między innymi na portalu PoDyplomie.pl , gdzie dostęp do artykułu jest płatny. Z przyjemnością informujemy, że specjalnie dla naszych Pacjentów poniżej udostępniliśmy pełną treść artykułu.  Zapraszamy do lektury.

Artykuł również dostępny w formie PDF ->  art-0726 rehabilitacja funkcjonalna uzębienia

This site uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use.

Accept Read more