Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Impreza charytatywna „Podaj dalej” , której organizatorami są Fundacja LUCE, TYMON Sport i Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień, odbędzie się 23-go września na terenie LUCE Arena przy ul.Legionów 26/28 w bud.F w Bielsku-Białej.

Zarówno Fundacja LUCE, jak i TYMON Sport oraz Stomatologia Sypień często udzielają się w akcjach charytatywnych wspierając przede wszystkim dzieci i młodzież. Czasami tak niewiele trzeba, żeby uszczęśliwić innych i móc w jakikolwiek sposób przyczynić się do polepszenia jego życia.

W związku z potrzebą serca powstała inicjatywa zorganizowania eventu charytatywnego na rzecz potrzebujących dzieci, a dokładniej na rzecz Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Bielsku-Białej. Planujemy aby impreza odbywała sie cyklicznie.

Głównym celem wydarzenia jest przekazanie dzieciom idei bezinteresownej pomocy, że są osoby które takiej pomocy potrzebują i czasami niewielkim nakładem naszej pracy jest to możliwe – Pomoc Dzieci Dzieciom.

W oparciu o to iż wszyscy promujemy sport i stawiamy na zdrowy tryb życia postanowiliśmy, że na tym zbudujemy program naszego wydarzenia. Atrakcje, które przygotowaliśmy w programie eventu dedykowane są zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Oczywiście są też aktywności nie związane ze sportem, aby każdy mógł wziąść udział w zabawie.

Uczestnicy imprezy, a w szczególności dzieci, które wezmą w niej udział, otrzymają od nas małe upominki.

Harmonogram eventu charytatywnego “Podaj dalej”

14:00 – START IMPREZY

  1. Turniej Unihokeja
  2. Turniej Squash’a
  3. Turniej piłkarzyków
  4. Turniej szachowy
  5. MotoMikołaje
  6. Tor zadań dla dzieci – Strzelecka celność – strzały z łuku; Unihokejowa zwinność; Badmintonowa cierpliwość; hokejowa precyzja; Podaj dalej.
  7. Warsztaty plastyczne

16:30 – roLkOVE warsztaty

18:00 – Finał Turnieju Unihokeja

18:30 – Podsumowanie turniejów, dekoracja zwycięzców, pokaz Hokeja na Rolkach

19:00 – ROLKOTEKA dla wszystkich

Cały dochód uzyskany od uczestników wydarzenia przekazany zostanie w całości na rzecz Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Bielsku-Białej.

Już teraz dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie, bez nich impreza nie byłaby możliwa –  Kelvin Sp. z o.o., Elbron Sp. z o.o., HeWi TERM, Aqua Żywiec, Nowoczesne Technologie Identyfikacyjne NTI, Grabowska Models, Szpital Św. Łukasza, Agencja Reklamy GMG, Przedszkole Gumisiowy Gaj, MotoMikołaje Bielsko-Biała, Trendy Hair Fashion i Trendy Nails Fashion, Po Świecie Kuchni i LUCE Arena.

Kronice Beskidzkiej i beskidzka24.pl dziękujemy za patronat medialny, a Panu Prezydentowi Jackowi Krywultowi za objęcie naszego eventu patronatem honorowym Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w evencie charytatywnym „Podaj dalej”.

This site uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use.

Accept Read more