Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Ponieważ Implantologia stanowi integralną część pracy doktorów Sypień.

Niejednokrotnie zdobywana wiedza i umiejętności praktyczne wymagały wielkiego trudu i zaangażowania.

Aby jakość świadczonych przez nas usług była na światowym poziomie a pacjenci korzystający z nich wychodzili zadowoleni, z pięknym i zdrowym uśmiechem, lekarze pracujący w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje w kraju i za granicą.

Podczas Międzynarodowego Kongresu Implantologicznego PSI/ICOI/DGOI, który odbył się początkiem czerwca, Doktorzy Michał i Tomasz Sypień przed międzynarodową komisją egzaminacyjną zdali Egzamin Międzynarodowych Umiejętności Implantologicznych FELLOWSHIP ICOI.

Komisja przeprowadziła egzamin ustny zgodnie z zaawansowanym programem uzyskania kwalifikacji w zakresie implantologii stomatologicznej, a z każdą edycją podnosi ona poziom i stawia lekarzom coraz to większe wymagania.

Warunkiem przystąpienia do tegoż egzaminu jest minimum dwuletnie doświadczenie w pracy implantologa, odbyte szkolenia implantologiczne, członkostwo w PSI/ICOI/DGOI oraz zaprezentowanie 20 przypadków, w których zastosowano leczenie implantologiczne – co oczywiście nie stanowiło problemu dla Braci Sypień, ze względu na długoletnie doświadczenie i zdobytą dotychczas wiedzę.

Relacja ze strony PSI https://psi-icoi.pl/aktualnosci/miedzynarodowy-egzamin-umiejetnosci-fellowship-icoi-psi

Międzynarodowy Egzamin Umiejętności Implantologicznych Fellowship to międzynarodowa renoma i wielki sukces.

Gratulujemy Doktorom Sypień kolejnego osiągnięcia !!!

prof.(NYU) dr Ady Palti

This site uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use.

Accept Read more