Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Dr John C. Kois jest jednym z najwybitniejszych stomatologów na Świecie, to ikona światowej stomatologii. Jest on zarówno bardzo barwną postacią jak i wspaniałym specjalistą. Tytuł lekarza dentysty (D.M.D.) uzyskał na Wydziale Stomatologii Uniwersytetu w Pensylwanii oraz Certyfikat Specjalizacji z Protetyki Periodontologicznej wraz z tytułem Master of Science in Dentistry (M.S.D.) na Wydziale Stomatologii Uniwersytetu w Waszyngtonie. Jest laureatem nagrody Saul Schluger Memorial Award za Doskonałość Kliniczną w Diagnozowaniu i Planowaniu Leczenia. Uzyskał również wyróżnienie za całokształt osiągnięć od Światowego Kongresu Stomatologii Minimalnie Inwazyjnej oraz Amerykańskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Przez wiele lat pełnił obowiązki Prezydenta Amerykańskiej Akademii Stomatologii Odtwórczej i Amerykańskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, a także był recenzentem w wielu specjalistycznych czasopismach i współredaktorem czasopisma The Compendium of Continuing Education in Dentistry. Prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Tacomie i Seattle zajmującą się wyłącznie protetyką oraz stale współpracuje ze stomatologami odtwórczymi z całego świata w ośrodku szkoleniowo-klinicznym KOIS Center, którego jest założycielem. O renomie tego ośrodka świadczy fakt, iż na szkolenie trzeba się zapisywać z co najmniej rocznym wyprzedzeniem!

W trosce o zdrowie i komfort naszych Pacjentów, doktorzy Tomasz i Michał Sypień systematycznie biorą udział w cyklu  prestiżowych szkoleń prowadzonych przez gwiazdę stomatologii Johna C. Kois’a w słynnym ośrodku szkoleniowym KOIS Center w Seattle.

Dr Koiss Całe życie poświęcił i nadal poświęca stworzeniu takich standardów postępowania w stomatologii, które pozwalają uniknąć sytuacji najbardziej nielubianych przez dentystów – niespodziewanych niepowodzeń leczenia. W swoim protokole postępowania, który prezentuje na kursach stomatologicznych w ośrodku KOIS Center w Seattle wyróżnia cztery aspekty: biomechaniczny, periodontologiczny, funkcjonalny i estetyczny. Każdy z nich analizowany jest pod kątem potencjalnego ryzyka terapeutycznego i możliwości jego uniknięcia, wyboru odpowiednich procedur terapeutycznych i eliminacji tych, których stosowanie obarczone jest możliwością powikłań. Przedstawione protokoły postępowania poparte są nie tylko kilkudziesięcioletnim doświadczeniem klinicznym, ale przede wszystkim wyselekcjonowaną wiedzą z literatury. Ten aspekt jest szczególnie wartościowy we współczesnej stomatologii, kiedy jakże często lekarz czuje się niejako osaczony przez nowoczesną technologię, nowe techniki i instrumenty, wszystkie „najlepsze, najnowocześniejsze, najbardziej pewne”, a w rzeczywistości przeważnie nie poparte żadnymi wartościowymi obserwacjami klinicznymi. Dzięki szkoleniom w KOIS CENTER każdy stomatolog może zapoznać się najciekawszymi przypadkami klinicznymi i dowiedzieć sie jak rozwiązać nawet najtrudniejszy problem stomatologiczny.

W KOIS CENTER chcą się uczyć stomatolodzy z całego świata. Kurs jest jednak zarezerwowany tylko dla dwudziestu słuchaczy, którzy czekali na swoją kolej , aż półtora roku. Tym szczęśliwcom, którym uda się zapisać na szkolenie, zdobyta wiedza pozwala wkroczyć na wyższy poziom leczenia.

Dr Kois ma obecnie prawdopodobnie największe doświadczenie na świecie w zakresie diagnostyki i planowania leczenia według ustalonych przez siebie zasad, aby rozwiązywać problemy ze zgryzem. Dzięki temu podaje skuteczny przepis, jak poradzić sobie z najtrudniejszymi przypadkami, jak diagnozować i jak kompleksowo leczyć. Jeżeli podczas diagnostyki okazuje się na przykład, że pacjent ma bóle głowy, starte zęby z tyłu lub z przodu, to dzięki przygotowaniu dr Koisa wiadomo, jak opracować leczenie, kiedy stosować licówki, jak wykonać protetykę i przede wszystkim jak zabezpieczyć pacjenta przed dalszym niszczeniem zębów. Stosuje się do tego m.in metodę deprogramacji mięśniowej. Wykonuje się indywidualnie dopasowaną dla pacjenta wkładkę, tak zwany deprogramator mięśniowy Koisa, który pozwala postawić niemal w 100 procentach trafną diagnozę. Dzięki temu możemy leczyć przyczyny, a nie tylko objawy.

Cykl szkoleń u samego „Mistrza Stomatologii” Johna Kois’a został uwieńczony prestiżowym certyfikatem zdobytym przez naszych najlepszych specjalistów czyli Dr Tomasza Sypień i Dr Michała Sypień, a pozyskana wiedza daje doskonałe rezultaty w leczeniu naszych pacjentów.

Wszystko to w trosce o jak najwyższy standard usług świadczonych w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień, a przede wszystkim dla zdrowia i dobra Naszych pacjentów

This site uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use.

Accept Read more