Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Witam,

Jak już zapewne wszyscy zdążyliście zauważyć w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień kładziemy duży nacisk na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, uczestnicząc w różnego rodzaju krajowych i zagranicznych szkolenia i kongresach. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi oraz odpowiednio wyposażonym gabinetom świadczone w naszym Centrum usługi są na najwyższym poziomie.

Początkiem listopada jeden z naszych lekarzy – Doktor Jakub Urban uczestniczył w międzynarodowym kongresie „Regeneracyjna chirurgia implantologiczna” w Korei Południowej, a dokładniej w pięknej stolicy – Seulu. Wybrał się tam z firmą Dental House Poland, z którą współpracujemy i organizujemy razem szkolenia w naszym Centrum. Tematyka szkoleń dla lekarzy obejmuje imlpantoprotetykę i zagadnienie okluzji.

Przedmiotem kongresu były głównie zagadnienia gojenia rany po zabiegach implantologicznych i odbudowy kostnej z wykorzystaniem czynników przyśpieszających regenerację, takich jak: syntetyczne rhBMP (białka morfogenetyczne) i PRF (fibryny bogato płytkowej).

W naszej klinice już od dłuższego czasu wykorzystujemy frakcje fibryny bogato płytkowej aPRF i iPRF w leczeniu naszych pacjentów. Według badań skutecznie poprawiają one gojenie tkanek miękkich po zabiegach chirurgicznych

Najważniejsze jest da nas dobro i komfort NASZYCH PACJENTÓW! 

This site uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use.

Accept Read more