Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Sport i promocja zdrowia we współczesnym świecie zyskuje coraz większe znaczenie. Jest to podstawowy aspekt troski i opieki dla zdrowego stylu życia każdego człowieka. Ruch to nie tylko gwarancja świetnej formy fizycznej, ale również potężna dawka energii i wspaniałego samopoczucia. Sport kojarzymy ze zdrowiem, sprawnością, rywalizacją, zwycięstwem, a także współpracą i wzajemną pomocą .

Dlatego też Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień angażuje się w promocję zdrowia. W naszej działalności staramy się wspomagać lokalną społeczność, poprzez wspieranie lokalnych instytucji.
Sponsorowanie wydarzeń sportowych i kulturalnych to część założeń polityki naszej firmy. Od lat aktywnie wspieramy, a także współpracujemy z lokalnymi klubami sportowymi i miejscami rekreacji, aby promować zdrowy tryb życia.
Nasza działalność społeczna związana jest również ze współpracą z Klubem Sportowym TS Podbeskidzie. Mimo trudnych chwil dla klubu Podbeskidzie, jesteśmy z nimi na dobre i na złe, wspierając ich dalsze działania. Nasza Klinika bierze udział w licznych akcjach promowania zdrowia na terenie Bielska-Białej. Byliśmy m.in sponsorem rodzinnego eventu „Przedszkoliada i Piknik Rodzinny” na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej”. Jako promotor aktywnego spędzania czasu, sponsorowaliśmy także imprezę skierowaną do całych rodzin „Rajd 4 Koła – napędzane rodziną”. Celem imprezy była nie tylko promocja zdrowego, aktywnego trybu życia, ale także wsparcie finansowe dla akcji „Nie wypada nie pomagać” działającej na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Jak widzimy Imprezy tego typu nie tylko łączą edukację zdrowotną z zabawą, ale także zachęcają do niesienia pomocy innym.

Aby aktywność ruchowa była podstawą promocji zdrowia należy umożliwić mieszkańcom dostęp do obiektów sportowych i terenów rekreacyjnych. Warto również łączyć edukację z rozrywką poprzez wykorzystanie imprez sportowych. Dlatego też lubimy angażować się w tego typu projekty lokalne, z wielką chęcią wspieramy lokalną społeczność i dalej będziemy to robić.

Pamiętajmy sport to zdrowie !

This site uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use.

Accept Read more