Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

W tym roku końcem października trosce o zdrowie i komfort naszych Pacjentów, doktorzy Tomasz i Michał Sypień kolejny raz wybrali się do Stanów Zjednoczonych, a konkretniej do Seattle, gdzie uczestniczyli w tygodniowym kursie prowadzonym przez gwiazdę światowej stomatologii – Johna Kois’a. Był to jeden z ostatnich etapów systemu szkoleń podyplomowych prowadzonych w tym centrum. Dr Kois jest miedzy innymi laureatem nagrody Saul Schluger Memorial Award za Doskonałość Kliniczną w Diagnozowaniu i Planowaniu Leczenia. Uzyskał również wyróżnienie za całokształt osiągnięć od Światowego Kongresu Stomatologii Minimalnie Inwazyjnej oraz Amerykańskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

W tym roku to już drugie nasze spotkanie z dr Koisem. Wcześniej odbyła się w Polsce specjalna sesja PASE z jego udziałem na której uczestnikami byli równieżlekarze z naszego centrum.

http://www.pase2015.com/index.php/pl/fotorelacja-kois

John Kois specjalizuje się w tworzeniu standardów postępowania w stomatologii, które pozwalają uniknąć niepowodzeń w leczeniu. W swoim protokole postępowania wyróżnia cztery takie aspekty: biomechaniczny, periodontologiczny, funkcjonalny i estetyczny, każdy z nich poddając jednocześnie szczegółowej analizie.

Od kilku lat postępujemy według tych zasad, uzyskując bardzo dobre rezultaty. Dr Kois jako jeden z pierwszych, opisał wiele dzisiejszych powszechnie uznanych standardów postępowania w periodontologii, stomatologii odtwórczej czy protetyce oraz oczywiście implantologii.

This site uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use.

Accept Read more