Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Zespół naszych specjalistów wziął udział w konferencji Anterior Aesthetic z udziałem światowej sławy wykładowcy dr Galipa Gürela, eksperta stomatologii estetycznej. Tematem spotkania było interdyscyplinarne podejście w celu osiągnięcia lepszych rezultatów estetycznych.

„Osiągnięcie precyzji w rozumieniu preparacji, dokładności dopasowania i końcowego efektu estetycznego wymaga poważnego planowania leczenia, które różni się w każdym przypadku. Projektowanie nowego uśmiechu składa się z kilku ważnych kroków, których przestrzeganie doprowadzi do osiągnięcia przewidywalnego sukcesu. W celu osiągnięcia bardzo precyzyjnej i przewidywalnej preparacji zęba niezmiernie ważne jest wykonanie modelu woskowego (wax-up), indeksu silikonowego i powiązanych technik jak APR (Aesthetic Pre Recontouring – wstępne kształtowanie estetyczne), APT (Aesthetic Pre-evaluative Temporaries – Tymczasowy wzorzec diagnostyczny) oraz wykonanie preparacji przez APT. Pozwala to na wyeliminowanie wszystkich możliwych błędów oraz zbyt głębokiej preparacji tkanek zębów zwłaszcza gdy nie będziemy brali  od uwagę procesu utraty objętości szkliwa spowodowanej procesem starzenia lub nieprawidłową  pozycją zębów w łuku zębowym.”

źródło: www.friadent.pl/AnteriorAesthetic-18.06.2010-Warszawa.pdf

Dr Galip Gürel (Istambuł), Prezydent elekt Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (EAED) na lata 2011-2012 oraz autor bestsellera pt. „Licówki porcelanowe. Wiedza i sztuka” opublikowanego przez Wydawnictwo Kwintesencja w 2003 roku i przetłumaczonego na 10 języków.

Organizatorem konferencji była firma Dentsply Friadent.

This site uses cookies to provide services at the highest level. By continuing to use the site, you agree to their use.

Accept Read more